İLETİŞİM FAKÜLTESİ

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 2018-2019 Bahar Dönemi Ders Programı

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 2018-2019 Bahar Dönemi Ders Programı

Tablonun tamamını görüntülemek için sağa kaydırınız

 HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI BÖLÜMÜ 2018-2019 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI
1.SINIF SAAT PAZARTESİ SALI SINIF ÇARŞAMBA SINIF PERŞEMBE SINIF CUMA SINIF
08:40-09:30 TEMEL SANAT EĞİTİMİ II Z5 TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MAC LAB TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MAC LAB İLETİŞİM BİLİMLERİNDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ Z6
09:40-10:30 ÖĞR. GÖR. ATİYE GÜNER ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ PROF. DR. EDİBE SÖZEN
10:40-11:30 SINAİ HAKLAR, FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI Z6
11:40-12:30 İLETİŞİM KURAMLARI Z6 DR. ÖĞR. ÜY. MEHMET ESKİ
12:40-13:30 PROF.DR. AYHAN ERDEM GÖRSEL KÜLTÜR CEP SİN. KREATİF YAZARLIK Z5
13:40-14:30 DESEN II Z5 PROF. DR. BÜLENT KÜÇÜKERDOĞAN DR. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI İNGİLİZCE II UZ. EĞİT.
14:40-15:30 ÖĞR. GÖR. ATİYE GÜNER
15:40-16:30 SANAT TARİHİ Z5 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI II UZ. EĞİT.
16:40-17:30 PROF.DR. BÜLENT KÜÇÜKERDOĞAN
17:40-18.30
18:40-19:30
19:40-20:30
2.SINIF 08:40-09:30 ETKİLİ SUNUM VE SÖYLEŞİ TEKNİKLERİ(TEK SEÇ) Z3 BÜTÜNLEŞİK PAZARLAMA İLETİŞİMİ Z3 MEDYA TARİHİ Z3 MİTOLOJİ(TEK SEÇ) Z5 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ II UZ EĞT.
09:40-10:30 ÖĞR. GÖR. FUAT KOZLUKLU PROF. DR. AYHAN ERDEM DR. ÖĞR. ÜY. SAADET UĞURLU PROF. DR. RENGİN KÜÇÜKERDOĞAN
10:40-11:30 BELGESEL SİNEMA(TEK SEÇ) Z6 SANAT ELEŞTİRİSİ(TEK SEÇ) Z3
11:40-12:30 GRAFİK ANİMASYON MAC LAB BİLGİSAYAR DESTEKLİ GRAFİK TASARIMI II MAC LAB DR. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI ÖĞR. GÖR. EDA AYLİN GENÇ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI STÜDYOSU II MAC LAB
12:40-13:30 ÖĞR. GÖR. KUŞ ÖĞR. GÖR. MURAT SEBAH İLERİ TİPOGRAFİ(TEK SEÇ) MAC LAB ÖĞR. GÖR. GÖKÇE TÜRKYILMAZ
13:40-14:30 ÇEKİM TEKNİKLERİ(TEK SEÇ) Z5 ÖĞR.GÖR. UMUT KUŞ DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK Z3
14:40-15:30 ÖĞR. GÖR. ÖMER DENİZER ÖĞR. GÖR. ERTUĞRUL BALIKÇIOĞLU
15:40-16:30 KURGU MAC LAB 3 BOYUTLU GRAFİK ANİMASYON II(TEK SEÇ) MAC LAB
16:40-17:30 ÖĞR. GÖR. ENES HAKAN TOKYAY ÖĞR. GÖR. MURAT SEBAH
17:40-18:30
18:40-19:30
3.SINIF 08:40-09:30 İNTERNET YAYINCILIĞI(TEK SEÇ) CEP SİN. TV’DE KAYIT VE MONTAJ Z5 MEDYA VE ETİK Z6 WEB TASARIMI II MAC LAB
09:40-10:30 MEDYA İŞLETMECİLİĞİ VE GİRİŞİMCİLİK Z6 ÖĞR. GÖR. ERTUĞRUL ACAR ÖĞR. GÖR. ÖMER DENİZER DR. ÖĞR. ÜY. SAADET UĞURLU ÖĞR. GÖR. GÖKÇE TÜRKYILMAZ
10:40-11:30 DOÇ. DR. BARIŞ BULUNMAZ BELGESEL SİNEMA(TEK SEÇ) Z6
11:40-12:30 YENİ MEDYA HABERCİLİĞİ Z3 DR. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI
12:40-13:30 ÖĞR. GÖR. ERTUĞRUL ACAR
13:40-14:30 MEDYA ATÖLYESİ 2-4(TEK SEÇ) Z6 FİLM ANALİZİ(TEK SEÇ) Z3 ÇEKİM TEKNİKLERİ(TEK SEÇ) Z5
14:40-15:30 PROF.DR. CAN BİLGİLİ DR. ÖĞR. ÜY.  PINAR TINAZ ÖĞR. GÖR. ÖMER DENİZER
15:40-16:30 İNTERNET REKLAMCILIĞI(TEK SEÇ) Z6 PORTFOLYO TASARIMI(TEK SEÇ) MAC LAB TV’DE YAPIM VE YÖNETİM Z6
16:40-17:30 DR.ÖĞR. ÜY.  SAADET UĞURLU ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ Dr. ÖĞR. ÜY. YELDA YANAT BAĞCI
17:40-18:30
18:40-19:30
4. SINIF 08:40-09:30 BİTİRME PROJESİ II TÜKETİM KÜLTÜRÜ(SER SEÇ) Z3
09:40-10:30 RETORİK Z6 ÖĞR. GÖR. EDA AYLİN GENÇ
10:40-11:30 PROF. DR. RENGİN KÜÇÜKERRDOĞAN
11:40-12:30 HALKBİLİMİ II Z3 MEDYA OKURYAZARLIĞI(SER SEÇ) Z5 KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM(SER SEÇ) CEP SİN.
12:40-13:30 DR . ÖĞR. GÖR. SÜLEYMAN FİDAN PROF. DR. CAN BİLGİLİ PROF. DR. RENGİN KÜÇÜKERDOĞAN
13:40-14:30 FİLM ANALİZİ (TEK SEÇ) Z3 KÜLTÜR TARİHİ(TEK SEÇ) Z3
14:40-15:30 MEDYA ATÖLYESİ 2- 4(TEK SEÇ) Z3 SANAT OKUMALARI(TEK SEÇ) Z5 ÖĞR. GÖR. PINAR TINAZ ÖĞR. GÖR. SABİHA DOĞAN
15:40-16:30 PROF.DR. CAN BİLGİLİ DR. ÖĞR. ÜY. PINAR BİNGÖL PORTFOLYO TASARIMI(TEK SEÇ) MAC LAB
16:40-17:30 ÖĞR. GÖR. UMUT KUŞ
18:40-19:30